kõik kategooriad

Kvaliteediprotsess

Avaleht> Ettevõte > Kvaliteediprotsess

Kvaliteediprotsess

Ettevõtluses Etone Technology on kvaliteet peamine mure – ja suurepärase kvaliteediga kaasnevad suurepärased kliendisuhted. Meie töötajad ja sisemised protsessid tagavad igal sammul, et teie tellimus täidetakse vastavalt teie spetsifikatsioonidele. Loome koos edu, et saavutada iga kord positiivseid tulemusi.

Etone Technology töötab meie ISO 9001 sertifikaatide alusel. Töötame spetsiaalsete seadmete ja valideeritud protsessidega, et tagada järjepidev ja kvaliteetne töö. Altpoolt leiate ülevaate protsessist, mille oleme välja töötanud, et toota iga kord teie vajadustele vastavaid osi.

1669015732608151

Protsessi analüüs

Tootmisprojekt (DFM), prognoos, lepingu läbivaatamine, kinnitus ja tootmine

Meie inseneride meeskond vaatab teie tehnilised andmed üle, hindab teie projekti töötlusvajadusi, teeb ettepanekuid DFM-i kohta ja annab hinnangu teie tellimuse kohta.


Tooraine ostmine

Jiesheng hangib usaldusväärsetelt tarnijatelt ainult kõrgeima kvaliteediga materjale. Protsessi analüüsi etapis määrab meie meeskond, kust hankida teie projekti jaoks vajalikke materjale.


tootmine

Pärast materjalide kättesaamist loovad meie poe planeerijad tööreisijad, et säilitada materjalide jälgitavust, registreerida koolitusteavet ja mõõtmisandmeid ning jälgida tehtud tööd kõigis tootmisetappides. Meie kauplus ja kvaliteedijuhid tagavad järelevalve, et meie kvaliteediplaani täidetaks, kuna töökohad liiguvad erinevates töötluskeskustes läbi kogu kaupluse.


Teisene Operations

Vajadusel teeb meie meeskond koostööd heakskiidetud väliste tarnijatega, et viia lõpule sellised protsessid nagu katmine, katmine, anodeerimine, kuumtöötlus ja muud teenused, mis võimaldavad meil pakkuda võtmed kätte toiminguid. Kolmandate osapoolte teenuste kasutamisel tagame, et teie osade ja materjalide jälgitavus on säilinud ning teie tooteid usaldatakse ainult usaldusväärsetele allikatele.


Ülevaatus

Osasid kontrollitakse igas tootmisetapis, sealhulgas vajaduse korral esmase artikli ülevaatuse (FAI) käigus. Meie fookuses on nulldefektid ja iga osa ja projekti täielik edu. Alles pärast seda, kui oleme veendunud, et osad vastavad kõigile teie nõuetele, vabastame need tarnimiseks.


Transport TASUTA

Kõik esemed on pakendatud, et leevendada transpordil olevate osade funktsionaalsuse kahjustamist. Võtame kõik võimalikud ennetavad meetmed rooste/korrosiooni tõkestamiseks ning viimistlus- ja keermestatud osade kaitsmiseks.